понедельник, 26 марта 2012 г.

Багет в ванну

Ванна – це кімната, в якій ми буваємо кілька разів на день. Більше того, крім жителів помешкання, до неї майже завжди потрапляють також і гості. Саме тому, цьому приміщенню завжди приділяють підвищену увагу. Саме монтаж багета в ванну, зможе стати окрасою верхньої частини цього приміщення. Що ж насправді криється за словом «багет» - по своїй природі це спеціальний плінтус для стелі. Багети у ванну бувають як прості - нічим особливо не відрізняються по формі від звичайного плінтуса для підлоги, так і складні – містять цікаві фігури під різьблення чи ліпнину.
Так виглядає змонтований плінтус для стелі (багет)
Багет в ванній найчастіше застосовується для приховування стику плитки з поверхнею стелі. Адже тільки хороший майстер-плиточник зможе настільки рівно покласти плитку, що шов плитка-стеля вийде акуратним. Одразу з’являється ще одна причина, чому варто закріпити багет у ванну. Оскільки гаряче вологе повітря буде підійматися до верху, то на тому стику буде скупчення вологи. Конденсат може потрапляти за плитку і з часом плитка може почати відвалюватися. Закріпивши на стикові багет ви позбудетесь збору конденсату в тій щілині і покращите естетичність вашого приміщення.

Міні-багет у ванній кімнаті
Якщо ж розглянути кріплення, то багет в ванній можна закріпити за допомогою акрилового герметика, спеціального клею, рідких цвяхів або ж вологостійкою шпаклівкою. Ні в якому разі не варто вгадувати кути – їх підрізати по факту стіни при монтажі багета лезом або малярним ножом. Шви між багетом і стіною-стелею краще робити в колір багета, так як стіна може бути не рівною і контрастність шва підкреслить це. Шви біля білого багету найкраще заповнити білим силіконом. Іншого ж кольору можна затерти фінішною шпаклівкою, але необхідно, щоб фарба була вологостійкою.

Приклеєний на вологостійку шпаклівку багет в ванній

Комментариев нет:

Отправить комментарий